Укрзалізниця скасувала потяг Костянтинівка — Харків


image
Фото: Анастасія Шибіко/Вільне радіо

Залізничники скасували найбільш актуальний потяг для студентів з Донеччини до Харкова. Укрзалізниця припинила продавати квитки, а на сайті вже зазначена кінцева дата курсування потягу — 9 грудня.

 

Спочатку в соціальних мережах з’явилась інформація про скасування сполучення.

З 9 грудня припинено курсування потягу Костянтинівка-Харків. Це єдиний потяг, який був зручний для мешканців області (Костянтинівка-Дружківка-Краматорськ-Слов’янськ): студентів, людей, які працюють у Харкові та інших пасажирів”, — про це написала координатор руху Сильні громади Вікторія Омельченко.

Про скасування потягу також підтвердили представники “Укрзалізниці”.

“Такого потягу немає в маршруті, в графіку. 9 грудня змінився графік, немає такого потягу”, — розповіли Вільному радіо у довідковій “Укрзалізниці”.

В коментарях під постом, заступник директора департаменту пасажирських перевезень в далекому сполученні “Укрзалізниці” Олександр Красноштан пояснив, що потяг скасували саме через пропозицію робочої групи.  

Він зазначив, що з Костянтинівки прямує лише 3 вагони, тому потяг визнали нерентабельним.

Але інші коментатори зовсім не згодні з цим:

Укрзалізниця скасували потяг Костянтинівка Харків

Нагадаємо, “Укрзалізниця” запускає нове сполучення з Бахмута до Львова, який прямує через Харків, Полтаву, Київ та інші великі населені пункти.

Перший потяг Бахмут — Львів відправляється сьогодні, 10 грудня, в 23:20.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: