Управління соцзахисту в Бахмуті не працює через обшук (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)


image
Фото: Діана Шароді/Вільне радіо

16 листопада до 13:00 не працює Управління соціального захисту населення в Бахмуті. Про це Вільному радіо повідомили на місці подій.

Зараз в будівлю не пускають. Відвідувачів просять повернутись після обіду. Зазначимо, що в будівлі за адресою вул. Б. Горбатова, 57 проводять обшук.

“Я працівник оперативного підрозділу, що здійснює забезпечення проведення обшуку. Ніякої інформації я коментувати не можу”, — зазначив правоохоронець в будівлі Управління.

“Тут слідчий експеримент роблять, до 13:00 не буде нікого”, — розповіла одна із пенсіонерок, що прийшла до управління.

Журналістам надавати додаткову інформацію правоохоронці відмовились.

Нагадаємо, у вересні в Пенсійному фонді Бахмута було кілька гучних затримань на хабарах. Зараз відомо про затримання 4 осіб в корупційній справі по пенсіях.

За даними слідства, в змові тут виявилось чимало посадовців. Вони працюють або працювали в Пенсійному Фонді, Управлінні праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради, “Ощадбанку”. Крім цього, були задіяні кілька посередників. Всі деталі про фігурантів справи та інфографіку ми зібрали тут

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: