Уряд дозволив Супрун виконувати обов’язки очільниці МОЗ


image
Фото з відкритих джерел

Станом на 14 лютого уряд частково розблокував роботу Міністерства охорони здоров’я. Так, кабмін видав розпорядження, яке дозволяє Уляні Супрун виконувати обов’язки очільниці МОЗ.

 

Про це йдеться у повідомленні на Урядовому порталі.

“З метою забезпечення безперервності роботи Міністерства охорони здоров’я України першому заступнику Міністра охорони здоров’я України Супрун Уляні Надії тимчасово, до призначення Міністра охорони здоров’я України в установленому законом порядку, забезпечити виконання обов’язків Міністра охорони здоров’я України, крім виключних повноважень Міністра як члена Кабінету Міністрів України, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 р. № 1096 “Про порядок виконання обов’язків міністра у разі його тимчасової відсутності”, — вказано в документі.

Крім цього, Кабмін також хоче перевірити компетентність судді, який виніс рішення у справі Уляни Супрун.

Нагадаємо, 5 лютого стало відомо, що Окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун обіймати посаду очільниці МОЗ. Першим про це повідомив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, політична сила якого і подала відповідний позов.

https://www.facebook.com/O.Liashko/posts/2021017727966814

Пізніше інформацію підтвердили і в самому Міністерстві охорони здоров’я. В уряді оскаржили це рішення суду. Окружний адміністративний суд поки що не ухвалив рішення за цією скаргою.

Крім того, на 15 лютого призначений розгляд позову народного депутата Ігоря Мосійчука щодо «відсутності повноважень» на виконання обов’язків міністра охорони здоров’я в Уляни Супрун. Засідання відбудеться о 14:50 в Окружному адміністративному суді Києва.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: