Підтверджені випадки COVID-19 на 28.05.2020:

22

В Україні
(669 померли, 8439 одужали)

158

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 85 одужали)

469

На непідконтрольній Донеччині
(15 померли, 111 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Уряд скоротив витрати на виплату субсидій


image
Фото: Вільне радіо

Кабінет міністрів скоротив видатки для надання житлових субсидій на  8 млрд гривень. Натомість уряд направив кошти на виплату пенсій та надбавок до них.

 

Про це йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів.

Всього видатки на призначення субсидій скоротили на 13,5 млрд гривень, але  при цьому виділивши на виплату монетизованих субсидій 5,5 млрд гривень.

Зазначимо, за опалювальний період чимало бахмутян скористалися субсидіями.

“13976 сімей скористалися. 332 сім’ї — це вугілля, яке призначається  річною субсидією з 1 січня по 31 грудня. Не пенсіонери отримують тільки через Ощадбанк, а пенсіонери отримують в той спосіб, в який вони отримують пенсію. Якщо йому пенсія йде на ПриватБанк, то субсидію він отримає через ПриватБанк, якщо пенсію йому носять додому, то субсидію він теж так отримає”, — розповіла Вільному радіо заступник начальника Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради Олена Гавришева.

“Якщо є заборгованість у розмірі більше, ніж 340 гривень — субсидію не призначають”, — додає Гавришева.

Нагадаємо, з 1 травня субсидії на наступний опалювальний період будуть переоформлюватися автоматично. За словами чиновників, більшості споживачів, які вже мають пільги від держави, не треба буде знову проходити процедуру переоформлення, заповнювати заяву і декларацію та стояти в черзі в УПСЗН.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: