Уряд виділив гроші для шахтарів, але цього замало, — профспілка


image
Фото з вільних джерел

14 серпня у Кабінеті міністрів пройшло засідання, у результаті якого прийняли рішення виділити 250 млн грн для погашення боргу по заробітній платі шахтарям. 

 

Про це інтернет-виданню “Донецькі новини” розповів голова Незалежної спілки гірників України Михайло Волинець.

“Місячний фонд зарплати складає 530 млн грн. Виділяється у сумі 250 млн грн. Розраховують, що частина грошей буде отримана через “Центренерго” в об’ємі 200 млн грн. Таким чином, збереться 450 млн грн, але 200 млн грн будуть виділені пізніше. А, в принципі, будуть намагатись якось нашкребти один місячний фонд зарплати”, повідомив Михайло Волинець.

Яка частина з виділених урядом грошей піде на погашення боргу по заробітній платі шахтарям, він не уточнив.

Волинець зізнався, що його “насторожують” страйки гірників Донеччини у зв’язку з невиплатою їм заборгованих грошей.

“Акції проходять у стихійному режимі. Вони самоорганізувались і перекрили дуже важливу трасу, яка веде від Дніпра до Запоріжжя та на південь Маріуполя. І там не було об’їзду”, каже він.

За словами голови Незалежної спілки гірників України, 25 серпня, в День шахтаря, гірники планують влаштувати страйк під будівлею Кабміну. 

Михайло Волинець повідомив, що сума заборгованості по заробітній платі працівникам шахт наразі складає близько мільярда гривень.

Нагадаємо, 9 серпня гірники шахти «Курахівська» перекривали дорогу між Кураховим та Селидовим. Таким чином чоловіки вимагали виплатити їм борги по зарплаті.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: