Уряд виділив гроші на пів тисячі квартир для пільговиків


image
Фото: з відкритих джерел

Кабмін схвалив рішення виділити гроші на майже 500 квартир для учасників російсько-української війни, переселенців, учасників Майдану та родинам загиблих на Донбасі бійців.

 

 

Так, 279 квартир придбають за 305 млн гривень. Ще  24 мільйони гривень виділять грошима учасникам Революції гідності.

24 учасника бойових дій, які мають статус ВПО, теж зможуть придбати житло. Держава надасть їм 26 мільйонів гривень. Ці гроші люди зможуть отримати самі і обрати житло, яке їм сподобається.

“В цьому ж розпорядженні передбачається направити 200 мільйонів гривень на забезпечення житлом учасників бойових дій на території інших країн”, — розповів на засіданні Уряду міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Згодом держава направить майже 40 мільйонів гривень для учасників бойових дій-переселенців.

Зазначимо, на квартирному обліку  в гарнізонах ЗСУ, станом на 11 квітня 2019 року, перебуває 48 165 сімей військовослужбовців. Такі дані Вільному радіо надали у Головному квартирно-експлуатаційному управлінні ЗСУ у відповідь на інформаційний запит. Сім тисяч сімей вже 20 років чекають на отримання житла.

Додамо, що однією з проблем дослідники називають неефективне планування. Міноборони замовляє  будівництво житла і сплачує за житло, яке не здається в експлуатацію. Коли бюджет закінчується, завершення будівництва об’єкту переносять у часі. У деяких випадках навіть присутня переплата за послуги. За даними дослідження НАКО, лише за один будинок Міноборони переплатило 320 тисяч доларів.

Нагадаємо, приклади забезпечення квартирами військових є і в Бахмуті. Отримати житло зміг командир механізованої роти механізованого батальйону  військової частини, яка розташована у місті. Надала квартиру, площею 17, 7 м2, міська рада.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: