Уряд відтермінував нові правила перетину КПВВ на Донбасі для неповнолітніх

Діана Шароді
2019-10-29 12:15

image
Фото з відкритих джерел

За новими правилами при перетині лінії розмежування діти повинні були б мати паспорт для виїзду за кордон. Однак поки зміни перенесли.

 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Так, раніше урядовці визначили перелік документів, які потрібні для перетину лінії зіткнення. Відповідно до змін, людина, яка їде з непідконтрольної території на українську сторону та немає паспорту, може надати прикордонникам будь-який інший документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України.  

Зараз для громадян України, які перетинають КПВВ з одним із батьків, і яким ще немає 16 років, потрібно робити нотаріально посвідчену згоду від обох батьків. Додатковий документ потрібен і дітям 14-16 років, які вчаться на підконтрольній території, але мешкають на окупованій. Їм необхідний не лише паспорт, але й документ, що підтверджує навчання в закладі освіти на підконтрольній Україні території.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: