Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Уряд змінив правила перетину КПВВ

Анна Сердюк
2019-11-21 11:31

image
Фото: Вільне радіо

Кабінет міністрів затвердив нові вимоги до тих, хто їде або йде через лінію розмежування.  З кінця листопада дітям до 16 років буде простіше пройти контроль на КПВВ.

 

Так, з кінця листопада зникне таке поняття як ручна поклажа при перетині КПВВ. А для проїзду неповнолітніх можна буде використовувати більше документів. Зокрема, спрощується процедура перетину лінії розмежування для дітей до 16 років. Вони зможуть проїхати у супроводі усиновителів або за наявності свідоцтва про народження.

Також уряд розширив перелік документів, завдяки яким можна буде встановити особу. В перелік додали тимчасову посвідку під час оформлення українського і закордонного паспортів. 

Зазначимо, зараз для громадян України, які перетинають КПВВ з одним із батьків, і яким ще немає 16 років, потрібно робити нотаріально посвідчену згоду від обох батьків. Додатковий документ потрібен і дітям 14-16 років, які вчаться на підконтрольній території, але мешкають на окупованій. Їм необхідний не лише паспорт, але й документ, що підтверджує навчання в закладі освіти на підконтрольній Україні території.

Нагадаємо, про зміни вже говорили раніше, але нові правила ще не діють.

Читайте також:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: