В 2018 капітальний ремонт доріг Бахмута віддавали 2 фірмам із сумнівною репутацією

Діана Шароді
2018-12-20 11:05

image
Фото: Вільне радіо

Відповідно до документів, в 2018 році майже всі тендери на капітальний ремонт доріг виграли 2 фірми. Одна – ухиляється від сплати податків, а інша – проходить по кримінальній справі про розкрадання державних коштів на ремонтах доріг.

 

Протягом 2018 року в Бахмуті капітально відремонтували 9 об’єктів доріг і дорожнього покриття. Про це звітує Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради у відповідь на запит Вільного радіо.

Так, ремонт провели на таких об’єктах:

Цікаво, що по ремонту  вул. Чайковського, вул. Корсунського та бульвар Металургів виконавцем робіт виступає ТОВ  “МОСБУДІНВЕСТ”. Ця ж компанія провела і ремонт дорожнього покриття внутрішньо-квартальної дороги по вул.Захисників України. Зазначимо, що ТОВ “МОСБУДІНВЕСТ” фігурує у кримінальній справі за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Тобто Бахмутська міська рада фактично сплачує гроші за послуги компанії, яка перебуває під слідством. Вони з бюджету на бахмутські дороги отримали 2 млн 136 тис грн за цей рік.

Ще одна компанія, яка проводила капітальний ремонт по  вул. Садова , вул. Річна та вул. Незалежності, — ТОВ “БУДІВЕЛЬНА ФІРМА “БУД ГРУПП”. Її власник зареєстрований на непідконтрольній території, в Донецьку. Такі дані зібрані про підрядника в аналітичній системі YouControl. Фірма не сплачує податки в повному обсязі. Тож тепер має штраф від податкової.

І хоча його спробували оскаржити – в суді представникам фірми відмовили. Про ухиляння від сплати податку також говорить і суміжна справа їх працівника. В судовому реєстрі є звинувачення проти чоловіка, який отримував виплати по безробіттю і в той же час працював у “БУД ГРУПП”. Це можливо лише при неофіційному оформленні.

Також цікаво, що у фірми дуже широкий спектр послуг. Така кількість напрямків діяльності зазвичай насторожує замовників.

Але при всіх зазначених вище ризиках, ТОВ “БУДІВЕЛЬНА ФІРМА “БУД ГРУПП” заробила на бахмутських дорогах у 2018 році 2 мільйони 976 тис грн.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: