В 2020 році в Бахмутській ОТГ планують відновити доріг і тротуарів на понад 40 млн грн


image
Фото: То є Львів

20 грудня депутати Бахмутської міськради мають ухвалити бюджет та проєкти на 2020 рік. В них зазначається, що впродовж року в громаді мають зробити поточний і капітальний ремонт кількох вуличних доріг Бахмута і тротуарів.

 

Загальна вартість ремонтів, які запланували у 2020 році 40 мільйонів 32 тисячі гривень. Про це журналісти Вільного радіо дізнались з проєкту соцекономрозвитку Бахмутської ОТГ на 2020 рік.

30 мільйонів з загальної суми планують виділити на капітальний ремонт 11 доріг і тротуарів. Ще 10 мільйонів 32 тисячі гривень на поточний ремонт вулиць загальною площею понад 12 тисяч кв.м. 

В адміністрації Управління розвитку міського господарства і капітального будівництва Бахмутської міської ради розповіли, які вулиці в першу чергу потребують ремонту.

“Вулиця Трудова капітальний ремонт. По вулиці Оборони обов’язково потрібно доробити там капітальний ремонт. Є тротуар по Горбатова, вже розроблена проєктно-кошторисна документація”, — пояснив начальник Управління розвитку міського господарства і капітального будівництва Бахмутської міськради Сергій Чорноіван.

Однак, дати початку ремонту за словами чиновника залежать від наявності фінансування.

“Бюджетом передбачено не настільки багато, щоб говорити про конкретний перелік доріг. Ми всі проєкти на дороги будемо подавати в різні фонди, які на умовах співфінансування виділяють гроші. Наприклад, Державний фонд регіонального розвитку або обласні програми”, — додав Сергій Чорноіван.

Він зазначив, що в округах, які приєднались до Бахмутської ОТГ майже немає розробленої проєктно-кошторисної документації на дороги. Тому говорити про ремонт на території громади поки що рано.

“В наступному році плануємо перерахувати де, що є (розробити проєктно-кошторисну документацію — ред.), а там, де критична ситуація, тоді звісно будемо щось робити”, — підсумував чиновник.

Зазначимо, в наступному році на будівництво і ремонт доріг в Україні виділять з держбюджету 65 мільярдів гривень. Для ремонту доріг в 2020 році на Донбасі виділять  в півтори рази більше, ніж в 2019 році.

Нагадаємо, в Бахмуті за 64,5 мільйонів гривень хочуть реконструювати опорну школу.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: