В Артемівському міськрайонному суді поповнення. Президент призначив 2 нових суддів


image
Фото: Вільне радіо

Голова держави призначив в Артемівський міськрайонний суд 2 суддів. Обидва судді вперше будуть представниками Феміди. 

 

Указ про призначення Наталі Рибкіної та Олександра Феняка на посаду суддів у Артемівський міськрайонний суд Донецької області президент України підписав 7 вересня 2020 року.

Згідно з даними Вищої ради правосуддя (ВРП), подання до президента України про призначення Рибкіної та Феняка внесли ще 23 липня. Тоді за них проголосували 16 членів ради.

В короткій біографії члени ВРП розповіли, що Наталя Рибкіна 1970 року народження. Вона у 2004 році закінчила Міжрегіональну академію управління персоналу за спеціальністю “Правознавство”. Наталя в Артемівському міськрайонному суді працюватиме вже на 5-й посаді, та коли були конкурси на посади, обіймала перші місця в рейтингу.

Олександр Феняк 1978 року народження із Запоріжжя. У 2002 році він закінчив Таврійський національний університет ім. Вернадського, також за спеціальністю “Правознавство”.

Нагадаємо, в Артемівському міськрайонному суді тепер працюватиме 13 суддів з 21 необхідних. Раніше, через таку нестачу кадрів, навантаження на одного суддю було в 8 разів більше показника норми. Тепер цей показник трохи знизиться.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: