Підтверджені випадки COVID-19 на 26.05.2020:

21584

В Україні
(644 померли, 7575 одужали)

155

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 64 одужали)

409

На непідконтрольній Донеччині
(13 померли, 103 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА
image

В Авдіївці з’явиться безкоштовний транспорт для людей з інвалідністю


В прифронтовій Авдіївці з’явиться “Соціальне таксі”. Це безкоштовний автобус для людей на інвалідних візках.

 

Автобус облаштований підйомником або приставним пандусом для можливості заїхати в нього. Про це повідомляє прес-служба Авдіївської ВЦА.

Щоб замовити цю послугу, людині необхідно заповнити “Лист замовлення”. Там вказати: ПІБ, категорію інвалідності, адресу реєстрації особи, телефон, дату і час надання автобусу, пункти відправлення та прибуття, вказати супроводжуючих та зупинки на маршруті, якщо це необхідно.

Цей лист необхідно за 3 дні передати перевізнику з Територіального центру, щоб отримати підпис. Цей же лист і є безкоштовним квитком на проїзд.

Бланк соціального таксі в Авдіївці

(Лист замовлення “Соціального таксі”)

На кожну людину, яка скористається послугою, сформують особову справу. Там збережуть всю інформацію для наступних поїздок.  Однак, якщо клієнт переїжджає – потрібна нова справа.

Всі витрати безкоштовного автобусу бере на себе місцева влада. Як повідомляє видання Авдіївка.City, транспорт купувати не будуть. Замість того, автобус надасть перевізник, з яким уклали договір у Територіальному управлінні.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: