У складі 12-ї бригади “Азов” НГУ презентували окрему структуру для підтримки поранених військових — “Азов. Супровід”. Вона є частиною медичної служби підрозділу. Водночас ініціативу розпочали на тлі постанови про створення служб супроводу для підрозділів Сил оборони.
Про це повідомили на сторінці “Азов.Супровід”.
Нову структура у складі 12-ї бригади “Азов” створили на тлі постанови про створення служб супроводу для підрозділів Сил оборони. Вона стала частиною медичної служби підрозділу та має назву “Азов. Супровід”.
За словами військових, вони хочуть розбудувати систему, яка орієнтується на підтримку бійців на всіх етапах лікування та реабілітації. Крім того, вона сприятиме скорішому поверненню “азовців” в стрій або до цивільного життя.
Читати також: “Забрали все наше життя”: історія переселенки з Бахмута, яка третій рік чекає чоловіка з полону
Українським військовим та їхнім сім’ям надаватимуть супровід за такими напрямками:
“Саме за цим принципом вже понад 10 років працює “Азов” — життя та здоровʼя особового складу є найбільшою цінністю. Підрозділ продовжує розвиватись та підвищувати професіональний рівень як на полі бою, так і за його межами”, — написав командир бригади Денис Прокопенко.
Нагадаємо, 14 вересня 2024 року ще 103 українців звільнили з російського полону. Повернути додому вдалося 82 рядових і сержантів, а також 21 офіцера. Бійці ЗСУ і Нацгвардії, прикордонники та поліціянти потрапили у полон, коли боронили Маріуполь та інші міста Донеччини, Київщину, Луганщину, Запоріжжя та Харківщину. Всі звільнені — чоловіки. Більшість із них потребують термінової медичної допомоги.
Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.