Підтверджені випадки COVID-19 на 05.07.2020:

48 500

В Україні
(1249 померли, 21376 одужали)

680

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 238 одужали)

1242

На непідконтрольній Донеччині
(76 померли, 547 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

В “Бахмут-Енергії” заявляють, що в наступному році не зірвуть старт опалювального сезону


image
Фото: з відкритих джерел

Адміністрація “Бахмут-Енергії” підбила підсумки старту опалювального сезону. Вони почали виплачувати борг за газ, через який були затримки.  

 

“Щоб з цього вийти, ми звертались в банки. Під банківську гарантію підписали договір про реструктуризацію з “Нафтогаз Україна”, і після підписання опалення почалось. Тут провина і платіжної дисципліни, тому що виник цей борг, а також провина бюрократична. Були спірні моменти”, — розповів під час прес-конференції заступник директора ТОВ “Бахмут-Енергія” Сергій Логвінов.

Зазначимо,  бахмутський теплопостачальник винний “Нафтогаз Україна” більше 90 мільйонів гривень. Сергій Логвінов стверджує: цей борг виник через неупати містян — підприємству заборгували більше 100 мільйонів гривень.

Логвінов зазначив, що деякі містяни вже підписують договори про реструктуризацію боргу. Наразі в установі налічується близько 1000 таких угод з бахмутянами. Та більшість оплат доводиться вимагати через суд. Хоча це не дає результатів.

“Стягнення через виконавчу службу слабке. Ефективність його 10-15%. Тому така ситуація склалась, що ми залишились заручниками цих боргів”, — зауважив Логвінов.

Однак, чоловік зазначив, що в наступному році такої ж ситуації зі зривом опалювального сезону не буде.

“При сьогоднішніх умовах і чинному законодавстві цієї проблеми не буде. Що зміниться через місяць я сказати не можу. На сьогоднішній день цієї проблеми немає”, — підсумував Сергій Логвінов.

Нагадаємо, старт опалювального сезону в Бахмуті тричі переносили.  Спочатку батареї в оселях мешканців міста мали потеплішати 16 жовтня. Але через сприятливі погодні умови старт опалення перенесли.  Потім виникла проблема у теплопостачальника. “Бахмут-Енергія” очолила список боржників “Нафтогазу Україна” по Донецькій області. І довелось чекати рішення про реструктуризацію боргу, щоб пустити тепло. Для вирішення питання в компанії навіть вирішили взяти 35 млн гривень у кредит. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: