В Бахмуті 25 сімей переселенців готові будувати своє житло власними силами


image
Фото: з відкритих джерел

Переселенка з Горлівки запропонувала міському голові побудувати багатоквартирний будинок для переселенців в Бахмуті. Вона пропонує безкоштовних робочих, але потрібна допомога з матеріалами для будівництва. В мерії розглянуть цю пропозицію.

 

Про це журналістам розповіла переселенка з Горлівки Марія (ім’я змінено на прохання героїні для її безпеки – ред.). Свій план жінка запропонувала під час обговорення роботи міськради з населенням 12 березня

“Виникла ця ідея у зв’язку з тим, що ми переселенці, і ми втомились жити в зйомних квартирах. По-перше потрібно, платити “казкові” гроші за комунальні послуги, за саму квартиру. Як у переселенців, у нас також зовсім не великі заробітні плати”, — розповіла Марія.

Марія — родом з окупованої Горлівки, ще у 2014 році вона вирішила приїхати в Бахмут. Наразі жінка ходить в Євангельську церкву, яку відвідують ще 25 сімей переселенців. Саме вони і згодні повністю присвятити весь час, щоб побудувати собі домівку.

Суть пропозиції жінки в тому, щоб місто надало переселенцям ділянку для будівництва, а також допомогли з отриманням гранту. Всі інші будівельні роботи вони беруть на себе.

“Ми спочатку побачили побудову. Але нам сказали, що будівлю нам не можуть дати, через те, що власник з Донецька. Ми згодні на те, що ми самі будемо будувати. А гранти нам потрібні для того, щоб надали будівельні матеріали та інше”, — зазначила переселенка.

Така пропозиція мера зацікавила. Тож її додатково розглядатимуть пізніше. На 18 березня Марія запропонує проект будівництва вже на особистому прийомі у мера.

Нагадаємо, на Донеччині реконструюють дитячий садочок, який простоював більше двох десятків років, для переселенців

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: