В Бахмуті 4-річний хлопчик випав з вікна. За його життя борються лікарі в Дніпрі


image
Фото: Бахмутська міська рада

2 грудня з вікна однієї з багатоповерхівок Бахмута в центрі міста випала чотирирічна дитина. Спочатку малюк знаходився з важкими травмами в реанімації Бахмута. Пізніше його гелікоптером транспортували в Дніпропетровську обласну лікарню.

 

Вчора, близько 12-ї години дня з четвертого поверху випала неповнолітня дитина. Про це Вільному радіо розповіли в поліції Бахмута.

“За попередніми даними в сім’ї виховується троє дітей різного віку. Мати на хвилиночку вийшла з кімнати, а малюк самотужки відкрив вікно, сперся на москітну сітку, яка не витримала ваги дитини”, — розповіла Вільному радіо прес-секретарка поліції Бахмута Катерина Савранська.

Вона зазначила, що дитину з важкими травмами госпіталізували. Правоохоронці поки кваліфікують цей випадок як “нещасний випадок”. Всі відомості вже внесли до ЄРДР. Наразі правоохоронці з’ясовують повні обставини.

Журналісти Вільного радіо побували в місцевій лікарні. На санпропускнику нам розповіли, що дитина у важкому стані знаходиться в реанімації. Ми спробували поспілкувались з лікарем інтенсивного лікування, але розголошувати подробиці відмовились.

“Батьки категорично відмовляються давати будь-яку інформацію. Вибачте. Я не уповноважена без згоди батьків давати хоч щось. Вони зараз знаходяться разом з дитиною, і вони проти давати якусь інформацію”, — розповіли Вільному радіо в лікарні.

Вночі з 2 на 3 грудня лікарі прийняли рішення транспортувати малюка в Дніпропетровську обласну лікарню ім. Мечникова. Гелікоптер для транспортування надали військові. Бахмутська міська рада повідомляє, що стан 4-річного Давида вкрай важкий.

https://www.facebook.com/rada.bakhmut/posts/155786689108196?__xts__%5B0%5D=68.ARC1wBA28UzVKPUm7oBc6AdNfItrk-WI1XB9scBTe9TLLB3NOdI15pjUWmsjAhgiS81gVGgxB3LY_KREP0Q-bARY9Uq5UOONPCH0VSxTrZSjK_nRIQv7z909P50e6Z_5xeoVFS7O9M1uxTiLk_zH31Id-DpglejZJ1mVkZsB8bret7ZK5uMicgir9EMPvGFxxIP66cJ_hCC_RMz70Trqicu4jO7hn8uSLmFGue0-cf8WdxD0pPbCJryqOHnZ5ew7to3tojUi9I3nea4nFrWSAbKmStBfrxVkDXWSamC09Sixv1dnq5mbTz-x4bQ8LZ6Oy703Y0Z_z7S7oBdpGY9GhUc&__tn__=-R

Правоохоронці Донеччини закликають ставити на вікна замки, фіксатори, які не дозволять відкрити вікно, не дозволяти дитині грати на підвіконні та сидіти на ньому, не ставити біля вікон меблі, щоб малі не змогли забратись на підвіконня.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: