Підтверджені випадки COVID-19 на 08.07.2020:

50 414

В Україні
(1306 померли, 23119 одужали)

713

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 257 одужали)

1290

На непідконтрольній Донеччині
(78 померли, 570 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

В Бахмуті активісти звернулись до Президента, аби повернути приміщення однієї з аптек – дитячій бібліотеці

admin
2018-07-25 10:12

image

Близько 100 людей підписали звернення до Президента, голови НАБУ та генерального прокурора з проханням вплинути на питання, що вже кілька років не вирішене. Щоправда, тільки для частини містян.

Активісти виступили проти через приватизацію комунального майна під аптеку. Провели її в 2016 році. І скарги були одразу, та реакції досі немає. 
Хоча це пряме порушення закону “Про приватизацію невеликих державних підприємств”. Законодавці заборонили приватизацію бібліотек та книгарень. Два роки тому активісти звернулися у прокуратуру, щоб розібратися з цим питанням, однак до сьогодні ніяких результатів це не дало.

В 2016-му приміщення в центрі міста на 60 кв.м. продали за 100 тис.грн.

“Ми робили все згідно з закону, оголошували конкурс та узгоджували з депутатами”, -каже Наталя Отюніна, начальник відділу муніципального розвитку міської ради.

Однак, активісти так не вважають та наголошують: “Керівництво місцевої прокуратури вказані вимоги законодавства трактують на власний розсуд в залежності від “розміру особистої зацікавленості”, – пишуть у відкритому зверненні активісти. Заявляють, що аптека належить дружині депутата Сергія Трущіна. Однак ця інформація не підтверджена.

Звернення вже направили до Петра Порошенка, Юрія Луценка та директору НАБУ Артема Ситника.

Тим часом в самій дитячій бібліотеці за приміщення не переживають, бо ж і не використовували його.

“Колись давно те приміщення використовувалося як сховище. У нас же було і списання фонду, і фонд не такий великий став, тому останні роки тим приміщенням не користувалися”, – каже Людмила Шаталіна завідувачка дитячої бібліотеки. Вона показала всю бібліотеку, яка чекає на ремонт. Однак порожні полички там ще залишилися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: