В Бахмуті частково відновили водопостачання, — мешканці


image
Фото: з відкритих джерел

В Бахмуті, у якому частково відключили воду, вона знову з’явилась. В деякі райони міста воду досі розвозять комунальні служби та ДСНС. Про це Вільному радіо повідомили місцеві мешканці.

 

“Вода в нас з’явилась після опівночі. Була вона до п’ятої ранку. Потім її не було і в 8:30 вона знову з’явилась. І ось мені здається напір непоганий”, — розповіла Вільному радіо місцева мешканка Олена, яка мешкає в центрі Бахмута.

З’явилась вода близько 10 ранку і в кількох інших районах міста.  Крім того, на одному з місць, куди підвозили воду пожежною машиною, рятувальники ДСНС оголошували мешканцям, що вода має незабаром з’явитись.

(Фото: Вільне радіо. ДСНС розвозять воду бахмутянам)

 

“Вже має бути вода. Розумієш? Додому прийдете, подивіться”, — наголосив рятувальник ДСНС, який розвозив бахмутянам технічну воду.

За словами рятувальника, про це йому телефоном повідомив керівник. Крім того, зараз розвозять вже набрану воду, однак вечірній графік підвозу — вже не актуальний.

Однак офіційної відповіді звідки вода та як довго вона буде, поки що немає. Журналісти Вільного радіо очікують відповідь від місцевої влади.

Зараз мешканцям Бахмута підвозять воду за таким графіком:

Питну воду безкоштовно можна набрати за адресою вул. Корсунського 36, магазин “Людмила” та вул. Сибірцева 214, біля Бахмутської райдержадміністрації.

Нагадаємо, бахмутянам підвозять воду комунальні служби та рятувальники ДСНС.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

160
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: