В Бахмуті до Дня незалежності пройшла історична хода

admin
2018-08-24 20:00

image

Від вокзалу до синагоги пройшлися учасники акції, мета якої – збереження архітектурної спадщини Бахмута

«Мета акції – оригінально, творчо відзначити 27-му річницю незалежності у контексті місцевої нагальної проблеми – збереження архітектурної спадщини нашого міста, привернути увагу громадян до цієї проблеми», – повідомила співорганізатор акції Наталія Жукова.

В ході взяли участь близько тридцяти учасників, майже всі пройшли містом з державними прапорами.
По дорозі учасники ходи робили 27 зупинок – символічно до 27-ї річниці незалежності – біля історичних будівель Бахмута. Перевіряли їх стан, дізнавались про них нову інформацію, фотографувались на тлі та підписували звернення на їх захист.

Нагадаю, 3 серпня громадські діячі разом з місцевою владою Бахмута вперше збирались за круглим столом, щоб обговорити питання збереження культурної спадщини міста, зокрема кілька конфліктів останніх місяців.

Тоді активісти говорили, що обурені діями влади та, заради збереження історії міста, готові протестувати.

У відповідь в міськраді казали, що працюють над складанням списку історичних будівель міста, – це перше, що треба зробили задля захисту таких будівель.
Однак терміни затвердження цього списку не озвучили.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: