В Бахмуті Макс Кідрук презентував нову книгу з ефектом доповненої реальності

Діана Шароді
2019-10-28 16:55

image
Фото: Вільне радіо

Книга «Доки світло не згасне назавжди» — експеримент. Спеціальний мобільний додаток, розроблений під роман, створює для читачів ефект доповненої реальності. З туром-презентацією автор вже відвідав більш як 50 міст України. Завітав і в Бахмут.

 

28 жовтня в Центральній бібліотеці Бахмута письменник-фантаст Макс Кідрук презентував свою нову книгу.

“Захід цікавий. Макс — дуже багатогранна особистість, і на кожній презентації є про що порозмірковувати, є про що замислитися, і навіть згадати після заходу, повернутись до цього, є що домислити. Книги його дійсно сучасні, в них є і наука, і філософія, і психологія, і все разом”, — розповідає постійна читачка Кідрука Анастасія. 

Вона — одна з кількох десятків людей, які прийшли в понеділок серед робочого дня до читального залу.

Історія роману розпочалася ще багато років тому, каже автор.

“Почав писати книгу минулого року, коли завершився тур з попереднім романом. Але очевидно ідея виникла раніше, значно раніше, ніж я взявся за роботу”, — пояснює Кідрук. 

Презентував автор не лише книгу, а і мобільний додаток до неї. Знайти софт можливо і на Андроїд, і на Айфон за пошуком “Макс Кідрук”. Такий підхід письменник використав у своїй творчості вперше. 

“Структурно ця історія подібна до роману “Не озирайся і мовчи”, тобто наполовину це наукова фантастика, наполовину — соціальна драма. Фантастика, як і в решті моїх романів, має під собою доволі жорстке наукове підґрунтя”, — розповідає Макс Кідрук.

Роман існує окремо від мобільного додатку, однак додаток — розкриває історію героїв, доповнює книгу ілюстраціями. На сторінках можливо знайти QR-код, який зчитується через сканер мобільного додатку, і відкриває анімацію до певного розділу. 

Бахмут — одне з понад сімдесяти міст, куди письменник приїхав з презентацією. Наразі команда відвідала вже понад 50. Наступна точка, куди прямують — Сєвєродонецьк. Цей тур Макс Кідрук називає найуспішнішим за всю кар’єру. У кожному місті фіксували найбільшу кількість відвідувачів і найбільше проданих книг.

Нагадаємо, раніше ми робили інтерв’ю з Максом Кідруком.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: