В Бахмуті може з’явитися майданчик для утримання безпритульних тварин


image
Фото з відкритих джерел

Відповідно до проекту рішення міської ради “Про внесення змін до Програми ефективної системи організації роботи з гуманного регулювання чисельності бродячих і безпритульних тварин на 2016-2020 роки”, в наступному році в Бахмуті мають облаштувати споруди для утримання безпритульних тварин.

 

Як вказано в документі, Обласний  фонд охорони навколишнього природного середовища має виділити 1 млн грн на створення майданчику зі спорудами для утримання безпритульних тварин. А ще 200 тис грн має дати міська рада. За рахунок цього в Бахмутській міській раді очікують зменшення кількості безпритульних тварин в половину.

Зазначимо, в Бахмуті за останніми підрахунками 672 безпритульні тварини.  

В Бахмуті може з’явитися майданчик для утримання безпритульних тварин

Аби скоротити цю кількість, цього року громадська організація «Артемівське товариство захисту тварин» подавала на Бюджет участі проект на розробку та закупівлю мобільних модулів для перетримки тварин на період та після стерилізації. В цих же модулях планували і утримувати тварин, які є соціально небезпечними.

Втім ідею не підтримали. У причині відмови нерозбірливо вказали — проект незавершений.  

В Бахмуті може з’явитися майданчик для утримання безпритульних тварин Нагадаємо, днями комісія відібрала 16 проектів, які профінансують в рамках бюджету участі. Один із них — придбання світильників для ЗОШ №10. Пропозицію на Бюджет участі подала директорка навчального закладу Наталія Дроздова. На реалізацію виділили 12 тисяч гривень. Хоча начальник управління освіти Бахмутської міської ради запевняла — нагальної потреби немає.

Читайте також:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: