В Бахмуті на тепловий ремонт дитсадка витратять майже півмільйона євро


image
Фото: з відкритих джерел

В Бахмутській міській раді вже готують проект ще одного теплового ремонту в місті за європейські кошти. Це буде дитячий садочок №40. Вартість проекту, як і в ЗОШ №10, — 400 тисяч євро. Однак, в міськраді хочуть і благодійний внесок від тих же інвесторів.

 

“Бахмутська міська рада та північна екологічна фінансова корпорація НЕФКО, в рамках проекту енергозбереження має намір укласти договір на отримання кредитних коштів у розмірі 400 тисяч євро для проведення ремонтних робіт дошкільного закладу №40”, — розповів під час засідання виконкому начальник Фінансового управління Бахмутської міської ради Олексій Ткаченко.

Таким чином, в місті з’явиться ще один навчальний заклад, який відбудують за кредитні кошти від НЕФКО. Це кредитні кошти, які надає корпорація Бахмуту на 5 років за кредитною ставкою 3% річних. Тобто, по закінченню кредитного терміну міськрада повинна віддати 12 мільйонів 800 тисяч гривень.

Однак, і цього для теплового ремонту виявилось не багато. В проекті “Про схвалення Прогнозу міського бюджета м. Бахмута на 2020- 2021 роки” зазначили, що планують також отримати і подарунок від цієї ж корпорації.

“Крім кредитних коштів також планується отримати благодійну допомогу у розмірі 200 тисяч євро за рахунок коштів цієї ж корпорації НЕФКО”, — додав Ткаченко.

в Бахмуті може з'явитись ще один навчальний заклад с тепловим ремонтом

Крім того, за всю роботу та документацію візьмется сама фірма.

“Хочу всіх заспокоїти. Проводити тендер будуть особисто НЕФКО, обирати підрядників, розглядати проект, який в нас є”, — зауважив міський голова Олексій Рева.

Цей проект планують розпочати в 2020 році.

Нагадаємо, міжнародна організація НЕФКО виділила 400 тисяч євро на утеплення Бахмутської ЗОШ №10. Однак, в ході робіт виявилось, що коштів від інвесторів недостатньо, і бахмутська міська рада виділила ще 56 тисяч євро. Наразі в школі вже розпочали утеплення, та замінили третину всіх старих вікон на нові, енергоощадні.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

50
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: