Підтверджені випадки COVID-19 на 11.07.2020:

52 843

В Україні
(1372 померли, 25661 одужав)

758

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 271 одужав)

1360

На непідконтрольній Донеччині
(79 померли, 618 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

В Бахмуті одне з відділень “Ощадбанку” зачиняється на ремонт


image
Фото: Вільне радіо

У відділенні “Ощадбанку” в центрі Бахмута запланували ремонт. У зв’язку з цим з 2 листопада відділення зачиняється, а персонал переїжджає в інший район. Де ближче до центру міста можна  скористатися послугами “Ощадбанку” ㅡ читайте в матеріалі.

 

Прес-служба Бахмутської міської ради повідомила, що з 2 листопада територіальне відділення “Ощадбанку”, що знаходиться за адресою: вул. Миру, 50, зачиняється на ремонт. 

Обслуговувати клієнтів цього відділення будуть за адресою: вулиця Ювілейна, 31. Це ще одне відділення “Ощадбанку” в Бахмуті, але в іншому районі. У представництві “Ощадбанку” Вільному радіо пояснили, що в цьому відділенні достатньо місця, і приміщення вмістить усіх клієнтів.

В обласному управлінні “Ощадбанку” Вільному радіо розповіли, що ремонт планують закінчити до весни 2020 року. У представництві банку заявили, що це не просто ремонт, а відкриття сучасного відділення банку.

В банку зазначають, що зачинення відділення на ремонт не буде новиною для переселенців. Реконструкцію відділення “Ощадбанку” в центрі міста анонсували ще у травні. А з кінця літа постійних клієнтів повідомляли, що працівники банку тимчасово переїжджають до іншого відділення міста. Також вивішували відповідні оголошення у відділеннях банку біля КПВВ “Майорське” та на самому пункті пропуску.

“Найголовніше: буде зонування. Зони для юридичних осіб, для фізичних осіб, зона 24/7. Відділення буде оснащене новою технікою і обладнанням”, — розповіла Вільному радіо завідувачка сектору організації регіональної мережі Донецької області “Ощадбанку” Яна Казанова.

Наприклад, зона 24/7 — це приміщення у відділенні, де буде знаходитись банкомат. За допомогою своєї картки людина може потрапити до цієї зони як вдень, так і вночі, щоб зняти гроші.

Відділення, куди переїжджає персонал, знаходиться в іншому районі, по вул. Ювілейній, це за 3,4 кілометра від центру. Туди можна доїхати на тролейбусі №2.

В Бахмуті одне з відділень “Ощадбанку” зачиняється на ремонт

До Ювілейної, 31 їздить і ще й тролейбусний маршрут №6. Однак, він значно довший.

В Бахмуті одне з відділень “Ощадбанку” зачиняється на ремонт

В центрі міста, неподалік центрального відділення “Ощадбанку” також є кілька банкоматів: вулиця Воровського, 1, Незалежності 29, Незалежності, 65, Миру, 37

І невеликі відділення: вул. Незалежності, 22, Горбатова, 4.

В Бахмуті одне з відділень “Ощадбанку” зачиняється на ремонт

Зазначимо, в Google Maps не позначені банкомати на вулиці Воровського, 1 і Миру, 37.

Зазначимо, у відділенні, де планують робити ремонт, щодня можна було спостерігати великі черги, адже в місто приїжджає багато переселенців. Нерідко бувало і таке, що людям в натовпі стає зле. Так, наприкінці 2018 року в черзі померла літня жінка

Крім того, у квітні 2019 року неподалік КПВВ “Майорське” відкрили відділення “Ощадбанку”

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: