В Бахмуті організували фестиваль французького кіно. Коли і де дивитись


image
Фото: з відкритих джерел

В рамках українського фестивалю “Французька весна” в Бахмуті покажуть 4 стрічки французького кіно. Фільми показують в оригіналі, але з субтитрами.

 

Наразі в Україні проходить фестиваль “Французька весна”. Приїхав він і в Бахмут. В центральній міській бібліотеці з 11 квітня по 30 травня покажуть 4 французьких кінострічки. Про це Вільному радіо розповіла співробітниця бібліотеки Ніна Захарова.

Цей фестиваль організовує Французький Інститут в Україні та кінокомпанія “Артхаус Трафік”. Кінокомпанія надає доступ до фільмів для бібліотек, однак з однією умовою: вхід та перегляд фільму для глядачів — безкоштовний.

Особливість цих показів у тому, що фільми показують мовою оригіналу, з українськими субтитрами.

“Всі фільми на мові оригіналу. Французькою. Але зате, це буде цікаво для тих, хто вивчає французьку”, — розповіла Вільному радіо Ніна Захарова.

Вона додала, що до них вже приходили студенти Горлівського інституту іноземних мов, а 19 квітня прийдуть школярі. Це учні, які вивчають французьку мову.

Найближчий фільм покажуть завтра, 19 квітня. Інші вже будуть в травні:

  • “Жеронімо” — 19 квітня о 13:00
  • “Барбара” — 13 травня, 17:00
  • “Едем” — 14 травня, 13:00
  • “Шербурзькі парасольки” — 30 травня, 17:00.

Однак в бібліотеці кажуть, що до часу можна не прив’язуватись. Якщо будуть набиратись групи хоча б по 10 людей, то повторний показ будь-якого фільму проведуть навіть у неділю. Залежить лише від зайнятості залу, де переглядатимуть фільм.

“Якщо є бажання, людина збирає зазначену кількість людей, але подивитись незручно в час, який зазначений у графіку, то нам ніхто не забороняє провести перегляд кінострічки ще раз”, — зауважила Ніна Захарова.

Для організації кінопоказу потрібно лише підійти до бібліотеки за адресою м. Бахмут вул. Миру, 28. Також можна зателефонувати за номером +38 (06274) 4 1568 або за стаціонарним: 44-15-68.

Зала, де показують фільми, може вмістити навіть 50 людей. Однак, Захарова зазначила, що через те, що фільм із субтитрами, деяким їх не видно із задніх рядів. Тому збирають групи по 10-30 людей.

Також ніхто не забороняє взяти із собою поп-корн або будь-який напій. Однак співробітниця бібліотеки каже, що краще прийти вже ситими. Звуки вживання їжі можуть відволікати інших людей, адже зала маленька.

Нагадаємо, 21 лютого Бахмутська бібліотека зібрала аншлаг на презентації “Схід читає”.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: