В Бахмуті планують реконструювати опорну школу за майже 64,5 мільйона гривень


image
Фото: з відкритих джерел

У 2020 році в Бахмуті за кошти ДФРР і співфінансування бюджету ОТГ хочуть відремонтувати опорну школу, в якій 3 роки тому зробили термомодернізацію. Школу планують зробити у співфінансуванні з Державним фондом регіонального розвитку.  

 

В наступному році ще одна школа в Бахмуті може перетворитись на будівельний майданчик. Начальниця профуправління пояснила Вільному радіо, що написали проєкт на роботи зсередини будівлі бахмутської школи №18. Заявку подали в Державний фонд регіонального розвитку.

“Зараз потрібні роботи внутрішньої модернізації. Тобто всі мережі, які є внутрішні, каналізація, повністю заміна теплопостачання, модернізація кабінетів, придбання меблів оснащення сучасною технікою комп’ютерною, інформаційною. Проведення до ладу прилеглої території, спортивних майданчиків”, — розповіла Вільному радіо начальниця Управління освіти Бахмутської міської ради Марина Рубцова.

Чи будуть закривати школу на момент ремонту, поки ще невідомо. Адже ще не відомо чи профінансують цей проєкт. Загалом на нього хочуть витратити 64,5 млн гривень. 

Для порівняння, запланований загальний бюджет Бахмутської ОТГ на 2020 рік складає 655,5 мільйонів гривень. Реконструкцію цієї школи зсередини оцінюють дорожче, ніж будівництво ЦНАПу в місті з нуля.

“Ми подали проєкт на співфінансування в ДФРР. Там передбачені кілька проєктів, з яких ця школа. Наше співфінансування 10%. Але 90% це кошти Державного фонду регіонального розвитку. Ми пройшли в обласному конкурсі  передали на розгляд міністерства розвитку громад”, — пояснив начальник фінансового управління Бахмутської міськради Олексій Ткаченко

Він додав, що ці 10% від вартості проєкту вже закладені в бюджеті ОТГ, але його мають затвердити депутати Бахмутської міськради 20 грудня.

Якщо цей проєкт погодять в міністерстві розвитку громад, то роботи почнуться одразу, як виділять гроші.

Зазначимо, в опорній школі №18 ім. Чернявського 3 роки тому закінчився тепловий ремонт. В 2016 році за 2,8 мільйона гривень в школі утеплили фасад і покрівлю будівлі, а також замінили старі вікна і двері на нові. Проєкт реалізовували також зі співфінансуванням ДФРР.

Нагадаємо, в Бахмуті вже другий рік триває реконструкція в двох школах: №11 і №12.  Загальна вартість реконструкції обох шкіл складає близько 60 мільйонів гривень.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: