В Бахмуті планують розірвати контракт з підрядником щодо ремонту однієї зі шкіл


image
Фото: Вільне радіо

Зараз в Бахмуті триває масштабний ремонт у двох школах – 11-й та 12-й. Але в НВК №11 ремонт пішов не за планом. Детальніше читайте у матеріалі. 

 

Станом на листопад 2019 року міська влада скаржиться до прокуратури та вимагає повернути гроші за неякісний ремонт в НВК №11. За словами начальниці Управління освіти Бахмутської міської ради Марини Рубцової, підрядник неодноразово зривав строки.

“Дуже складно навіть йшло освоєння авансу від Європейського інвестиційного банку. У липні 2018 року ми виплатили 10,5 млн. І навіть протягом всього 2018 року з нами повністю досі не розрахувалися з роботами за авансом”, – каже Рубцова.

Крім того, в технагляді зробили висновок, що роботи були виконані на невідповідному рівні. Тому 12 вересня до місцевої прокуратури доправили претензію, в якій описали всі порушення. Після цього підрядник пообіцяв покращити якість робіт, але не виконав обіцяного.

“У вересні повторно вже особисто міським головою були направлені листи до Генеральної прокуратури за діями даного підрядчика. Ми отримали відповіді з усіх рівнів”, – пояснює Марина Рубцова.

Наразі у відділі освіти чекають повернення банківської гарантії, а також хочуть розірвати договір з підрядником. Коли ремонт в НВК №11 завершиться, голова профільного управління відповісти не змогла. 

Нагадаємо, під час ремонтних робіт у НВК №11 субпідрядник, який виконував додаткові роботи у школі, зірвав підлогу в харчовому блоці. Однак спочатку ці роботи не передбачалися в проекті.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: