В Бахмуті побільшало недоношених немовлят

2018-09-26 18:39

image
Фото: з відкритих джерел

За півроку в місті вже є 9 передчасно народжених немовлят, яким потрібен спеціальний нагляд. Але в Бахмуті немає профільного кабінету для догляду за такими дітьми. Тож їх направляють в Краматорськ. На оплату місць для бахмутянок в профільній лікарні та догляду за малечею, мерія виділила 170 тис.грн. Ці гроші передбачені вже на наступний рік.

Таке рішення прийняли на 121 сесії в Бахмутській міськраді.

“В нас є другий етап виношування маловагових діток, недоношених чи з тяжкою патологією розвитку. В місті немає такої служби, тож ми відправляємо на другий етап виношування. Ми працюємо над тим, щоб створити в Бахмуті таку палату інтенсивної терапії. Є кадрові лікарі, є приміщення, але потрібно наповнити все обладнанням”, ㅡ розповіла Вільному радіо Начальник Управління охорони здоров’я Бахмутської міської ради Олена Миронова.

Міськрада вже 6 років перенаправляє кошти до інших міст, де здійснюють такий догляд за новонародженими. Це обумовлено також розпорядженнями від Міністерства охорони здоров’я, каже Миронова.

Замислились над створенням аналогічної палати в Бахмуті тільки цього року. Проект ще навіть не сформований, є лише ідея. На облаштування такої палати знадобиться щонайменше кілька мільйонів гривень.

Зазначимо, за весь 2017 рік в Бахмуті народилось лише 4 недоношені дитини. Тож сума компенсації для лікарні Краматорська складала 100 тисяч, наступного ж року планують виділити 170 тисяч гривень. Збільшено суму, в тому числі, через підняття ціни на один день перебування в лікарні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: