Підтверджені випадки COVID-19 на 11.07.2020:

52 843

В Україні
(1372 померли, 25661 одужав)

758

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 271 одужав)

1360

На непідконтрольній Донеччині
(79 померли, 618 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

В Бахмуті покажуть роботи Леонардо да Вінчі з ефектом доповненої реальності

Діана Шароді
2019-11-05 15:43

image
Фото: Вільне радіо

У Бахмуті покажуть анімаційну виставку з ефектом доповненої реальності. В центрі заходу — креслення Леонардо да Вінчі. Організовують виставку онлайн-журнал Свої.City і школа анімації Pause to Play.

 

Студенти школи анімації Pause to Play оживили креслення винахідника. На виставці будуть представлені ескізи Леонардо да Вінчі, а при наведенні камери телефону картинка оживає. Тривимірна анімація покаже, як той чи інший об’єкт повинен був функціонувати за задумом автора.

“Це креслення Леонардо да Вінчі, яким більше ніж 500 років. Багато з них не дуже зрозумілі по своєму складу. На деяких кресленнях є літальні апарати, а на інших — якісь не дуже зрозумілі речі. І ось ми з нашими студентами взяли ці креслення, і зробили до них 3D-креслення. Коли ви  бачите цю 3D-модель, то це наближує вас до того, як це насправді уявляв автор”, — розповів засновник школи анімації Микита Кравцов.

В Бахмуті покажуть роботи Леонардо да Вінчі з ефектом доповненої реальності

Завдяки сучасному ефекту доповненої реальності об’єкти можна розглянути під будь-яким кутом і вивчити найдрібніші деталі механізмів. 

Перед початком виставки організатори запланували лекцію засновника школи Микити Кравцова, який розповість про свої анімаційні проекти і школу анімації. 

Відбудеться презентація 15 листопада за адресою: м Бахмут, вул. Василя Першина, 24 (Горлівський інститут іноземних мов). Початок о 14:00. Вхід вільний. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: