В Бахмуті стартувала вступна кампанія до ВНЗ

admin
2018-07-12 10:35

image

В Україні стартувала вступна кампанія до ВНЗ.

З 12 липня вищі навчальні заклади країни почали приймати заявки абітурієнтів. В Бахмуті подати документи можна в 3 заклади 4 ступеню акредитації: Горлівський інститут іноземних мов, Донецький університет економіки та права та Українська інженерно-педагогічну академію.

Ми розпитали про старт вступної кампанії в Горлівському інституті іноземних мов.

Цього року випускники шкіл подають свої заяви до ВНЗ через електронну базу на сайті: ez.osvitavsim.org.ua. А особисто приймають майбутніх магістрів та людей з дипломом молодшого спеціаліста.

“Цьогоріч випускники шкіл подають заяви лише у електронному вигляді та по телефону надаємо консультації.”, – каже Олена Кокоріна, секретар відбіркової комісії Горлівського інституту іноземних мов.

Прохідний бал для вступників в міських ВНЗ мінімальний – 100. Далі ж все залежатиме від кількості бюджетних місць та конкурсу на них. За перший день виш отримав 40 заявок на вступ.

Адже цього року уряд профінансує майже на 20 тис. бюджетних місць менше. В Горлівському інституті іноземних мов поки не знають скільки буде бюджетних місць за спеціальностями, бо не отримали інформацію про кількість замовлень міністерства від Донбаського державного педагогічного університету.

Перевага є також в студентів з окупованих територій. У ГІІМ працює освітній центр “Донбас-Україна”. В центрі можна подати документи на вступ до ВНЗ за спрощеною системою: без ЗНО, українського атестату, склавши лише вступні екзамени. Зараз по цій програмі в інституті навчається більше сотні студентів.

Подати заяви на вступ до ВНЗ можна до 26 липня. Для претендентів на бюджет можна обрати не більше 7 факультетів, для бажаючих вступити на контракт – кількість заявок не обмежена.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: