В Бахмуті відремонтували другий корпус коледжу мистецтв ім. Карабиця (Фото, Відео)


image
Фото: Скрін з відео Олександра Куця

В новій будівлі коледжу облаштували аудиторії для групових та індивідуальних уроків, актову концертну залу, клас для уроків хореографії.

 

“У процесі ремонту провели термомодернізацію будівлі, застосували енергоефективні технології, що дозволяють суттєво знизити витрати на опалення та освітлення корпусу. На ремонт та обладнання другого корпусу витратили 13,2 млн грн”, — про це повідомляє прес-служба очільника Донецької облдержадміністрації Олександра Куця.

Крім того, директор коледжу В’ячеслав Паржицький зазначив, що обладнання, яке знаходиться в класах залах та аудиторіях є унікальним та єдиним. Його виготовляли за індивідуальним замовленням українські майстри.

В Бахмуті закінчили ремонт другого корпусу коледжу мистецтв

Але  в другому корпусі проходять навчання лише з теорії.

“На жаль, всі аудиторії адаптовані тільки для теоретичного навчального процесу, тільки пари, концертну апаратуру та музичну апаратуру ще не можна привезти”, — про це Вільному радіо розповів студент цього коледжу Данило Однораленко.

Крім того планується відремонтувати і основний перший корпус, де будуть проходити і практичні заняття. Також відремонтують і гуртожиток. Наразі там вже проходить ремонт фасаду, але підрядики обіцяють до 1 вересня 2019 року завершити і внутрішні роботи.

В Бахмуті закінчили ремонт другого корпусу коледжу мистецтв

На обладнання для коледжу мистецтв, витратили 3,8 мільйони гривень. На ці кошти придбали 25 піаніно, з них 12 електронних, та комплект литавр “Adams”.

Паржицький зазначив, що раніше будівля цього коледжу ніколи не ремонтувалася.

Закінчився ремонт в другому корпусі коледжу мистецтв

https://www.facebook.com/oleksandrkuts1/videos/329241437869081/

Нагадаємо, наразі також триває ремонт школи олімпійського резерву ім. Сергія Бубки. Зараз майже закінчили роботу над футбольним полем. Наступний пункт у проекті —  відновлення гуртожитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: