В Бахмуті з’явилась мапа навігації

admin
2018-09-18 16:20

image
фото: Михайло Дідунов

Інформаційні стенди з відмітками найважливіших інфраструктурних та соціальних об’єктів міста встановили на автостанції, автовокзалі та залізничному вокзалі.

Проект “Інфо Точка” підготував волонтер Простір ідей “Майстерня” Михайло Дідунов. Він розповідає: ідея з’явилась вже давно, однак не було коштів на матеріали. Отримати гроші допоміг “Бюджет участі”. За “Інфо Точку” проголосувало майже вісімсот людей.

“Дуже багато людей, які приїжджають з окупованих територій та не знають міста, розташування установ, для них це необхідно і постійно виникає багато питань. Людей приїжджає дійсно багато і їм важливо знати, де знаходиться ринок, той же самий Ощадбанк, соцзабез. Питань виникає безліч.”, ㅡ каже розробник мапи Михайло Дідунов.

Нагадаю, “Бюджет участі”- це проект направлений на активізацію місцевого населення. Він надає можливість самостійно розв’язувати проблеми громади за бюджетні кошти. Брати участь в конкурсі може кожен громадянин. Наступний конкурс Бюджету участі в міськраді поки не анонсували.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: