В Бахмуті з’явилось Вікно життя, де можна залишити немовлят

Діана Шароді
2019-09-15 16:30

image
Фото: Бахмутська міська рада

13 вересня 2019 року колектив Дитячої лікарні Бахмута представив два реалізованих проекти «Бюджету участі». Один з них — Вікно життя. Це місце, де жінка,яка хоче відмовитися від новонародженої дитини,  може анонімно залишити своє немовля.

 

Про це повідомляє Бахмутська міська рада. 

https://www.facebook.com/rada.bakhmut/posts/128403875179811?__xts__%5B0%5D=68.ARAlXRd2pIFjmxkK3w-6KjD5KGmeoIfm3zdmrnvVo8P308Rpa1g5T5eqyXANtMCBFPRI_DJb_8OhSSdLkA60r86ZTsihgJZcmvzioZvOHKpwQcBgJPd0D84XAPHkbQK5rYTzi1x7F3VwwPQME1aeTj03sVhhPIhRJuRIMpkTKenDHAQhH4tSNOQ0rjsbZvkbhAUli6Nuo5HPAmqYw0ShAjUu_M06pG8AesawGXKm4s3cqC-N9m_Yp5NPyD187ErcyfHLfLR2XFTwXmSjiE5UTA1DCiZFdaME2fYiCdFUZ7ZEs72CWl4TEWSSz8UnCrark3nIu6M9r4PTP37vRq0Rw2s&__tn__=-R

Спеціальний пункт розмістили в міській дитячій лікарні за адресою вул. Ювілейна, 54. Як наголошують автори проекту, створення такого вікна допоможе запобігти випадкам, коли немовлят залишають у небезпечних місцях, внаслідок чого малечі гинуть. Також у такий спосіб організатори допоможуть жінці уникнути суспільного осуду.

Зазначимо, в Європі пункт “Вікно життя” – досить поширена практика. Зазвичай такі місця створюють при пологових будинках, лікарнях чи монастирях.

Якщо мати відмовляється від немовляти – вона кладе його у спеціальний бокс, і за 30 секунд двері блокуються. За цей час вона ще може передумати. Далі сигнал сповіщає медиків про те, що їм принесли малюка, і дитина потрапляє до рук фахівців. Після огляду в медиків дитину відправляють в дитячий будинок.

Біля боксу немає ні поліції, ані камер спостереження. Все зроблено для того, аби жінка могла залишити дитину анонімно. Їй за це не загрожує кримінальна відповідальність.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: