В Бахмуті з’явився перший прихід церкви Київського Патріархату


image
Фото: Олександр Червоненко/Вільне радіо

Зараз це лише маленьке приміщення в звичайному будинку із роздрукованими зображеннями ікон. І розмістилась “церква” у підвалі житлового будинку. Журналісти Вільного радіо побували там напередодні першої літургії та подивились останні моменти підготовки до відкриття.

 

Перше, що кидається в очі в храмі – це паперові ікони. Їх для цього “храму” роздрукували на фотопапері. Є і свій вівтар. Хоч така “розкіш” і незвична для богослужінь, але це не завадить обрядам, запевняє священник.  Каже: облаштовано усе необхідне, щоб молитися, охрестити дитину або обвінчатися.

Як розповідає настоятель Отець Павло, дозвіл на організацію цього приходу отримали ще в 2015 році, але побудувати його вдалось лише нещодавно. Раніше були проблеми з приміщенням. Та нещодавно, громадська організація “Бахмут Український” допомогла з приміщенням, яке отримала від Бахмутської міської ради на безкоштовну оренду.

Служити в приході поки буде один священник – Отець Павло переселенець з окупованого Донецька. Зараз він живе у Володарці, але буде їздити проводити служби на усі православні свята та перед ними.

17 листопада розпочнеться перша літургія у зв’язку з відкриттям приходу Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Служба розпочнеться 17 листопада о 9-й ранку за адресою: вулиця Чайковського, будинок 23. Це приміщення ГО “Бахмут Український”.

На відкриття також привезуть ікону Великомучениці Варвари.

“Церква” в підвалі

В Бахмуті з'явився перший прихід Української Православної Церкви Київського патріархатуЗараз це лише маленьке приміщення в звичайному будинку із роздрукованими зображеннями ікон. І розмістилась “церква” у підвалі житлового будинку. Журналісти Вільного радіо побували там напередодні першої літургії та подивились останні моменти підготовки до відкриття.https://freeradio.com.ua/v-bahmuti-z-javivsja-pershij-prihid-cerkvi-kiivskogo-patriarhatu/

Gepostet von Вільне радіо am Freitag, 16. November 2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією
Новини по темі

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: