В Бахмуті закінчили ремонтувати коледж мистецтв (ВІДЕО)


image
Фото: Донецька ОДА

Ремонтники закінчили роботи в Бахмутському коледжі мистецтв. Що змінилось в приміщенні та скільки це коштувало читайте в матеріалі.

 

27 грудня у коледжі пройшла перша після ремонту репетиція духового оркестру. Про це повідомив голова Донецької області Павло Кириленко.

Бахмутський коледж мистецтв імені Карабиця

Репетиція духового оркестру в основному (першому) корпусі Бахмутського коледжу мистецтв імені Карабиця – подія, на яку студенти та їхні викладачі чекали кілька місяців, поки тривав капітальний ремонт. Ремонт корпусу повністю завершили, модернізували концертну залу (оновили «звук», одяг сцени, крісла, вентиляцію, систему кондиціонування й опалення). Крім того, придбали нові інструменти: 13 акустичних і 12 електронних піаніно Yamaha та комплект літавр Adams. «Такі інструменти у навчальному закладі – рідкість, – зазначає завідувач відділом духових і ударних інструментів Юрій Дахновський, – літаври Adams, наприклад, мають оркестри кращих філармоній». Протягом останніх трьох років суттєво поліпшили матеріально-технічну базу Бахмутського коледжу мистецтв (капітально відремонтували два навчальні корпуси, створили комфортні умови у гуртожитку, придбали інструменти), і до нього потягнулися студенти: на сьогодні їх 195. Керівництво закладу сподівається, що наступного навчального року у коледжі вчитиметься більше двох сотень студентів.

Gepostet von Павло Кириленко am Donnerstag, 26. Dezember 2019

За кошти обласного бюджету в коледжі повністю утеплили фасад будівлі, замінили вікна. Крім того, зсередини зробили ремонт кабінетів, а також модернізували концертну залу: зробили новий “звук”, переробили сцену і крісла, а також оновили вентиляцію і систему опалення. 

Очільник області також зазначив, що для головного корпусу коледжу придбали 25 піаніно Yamaha. 12 з них електронних. Також придбали комплект літавр Adams. Керівництво закладу зазначає, що такі інструменти використовують на світових концертах класичної музики.

Ці інструменти придбали для 195 студентів, які навчаються в навчальному закладі.

В серпні Павло Кириленко повідомляв, що на капітальний ремонт закладу з обласного бюджету виділили 15,1 мільйонів гривень. Ремонт розпочали ще в 2017 році.

Нагадаємо, у Бахмутського коледжу є ще один навчальний корпус. Його відремонтували ще наприкінці 2018 року.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: