В Бахмуті запустили резервні генератори та у мешканців поступово з’являється вода в кранах


image
Фото: з відкритих джерел

На Донеччині, в м. Бахмут покращується ситуація з водою. За допомогою генераторів тимчасово запустили Артемівську фільтрувальну станцію, яка постачає воду. Однак, їхньої потужності не вистачає, щоб подати воду в усі районі міста.

 

Про це заявив міський голова Бахмута Олексій Рева.

“Ми знайшли генератор. Шукаємо ще один генератор в Маріуполі, потужний — на 650 кіловат. Щоб зневоднений східний мікрорайон забезпечити водою”, — розповів мер міста Бахмут Олексій Рева.

Він зазначив, що потужності генератора не вистачає, щоб подати воду до району Артемівського заводу шампанських вин. Однак райони м’ясокомбінату та молокозаводу вже забезпечені водою.

В інші райони, де немає води, рятувальники разом з комунальною службою КП “Бахмут-Вода” підвозять технічну воду. Всі соціальні об’єкти: дитсадки, школи та лікарні також забезпечені як питною, так і технічною водою.

Наразі питанням водопостачання в області займають в Раді національної безпеки та оборони (РНБО).

“Я вчора розмовляв з керівником Донецької ОДА Олександром Куцем, він позавчора був в РНБО. Сьогодні (31 травня,-ред.) відбудеться засідання і підніметься питання, щоб не допустити відключення усіх фільтрувальних станцій компанії “Вода Донбасу”, — додав Олексій Рева.

Нагадаємо, 30 травня мешканці в центрі Бахмута помітили, що в їхніх кранах почала йти вода. Однак, деякі містяни багатоповерхівок, які мешкають на останніх поверхах жаліються, що води у них досі немає.

Читайте також:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: