В бахмутських школах погіршився рейтинг результатів ЗНО


image

Інформаційний освітній ресурс Освіта.ua опублікував новий рейтинг шкіл зі складання ЗНО в 2018 році. Однак у топ по Донецькій області цього року жоден з бахмутских закладів не увійшов.

Місце в рейтингу залежить від середнього результату ЗНО випускників школи по всіх предметах. Цього року врахували також загальну кількість написаних тестів.

Так, Бахмутська ЗОШ №11 відкриває список бахмутських навчальних закладів із рейтинговим балом 131.9. Такий результат на двадцять другому місці серед шкіл області.

Одразу за нею – на 23 місці – ЗОШ №5. Середній бал ЗНО в школі 130.9.

Найгірші показники цього року в Бахмуті показав «Бахмутський професійний аграрний ліцей». Він зайняв 481 місце по Донецькій області за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Ліцей набрав лише 34.9 рейтингові бали. З 85 випускників цього року ЗНО склали лише три десятки учнів.

Найкращій показник по Донецькій області показав Маріупольський технічний ліцей зайнявши перше місце з рейтинговим балом 148.1 бали
Повний рейтинговий список можно переглянути на сайті Освіта.ua

Зазначимо, за результатами 2017 року Бахмутська ЗОШ №11 потрапила у топ-10 шкіл по Донецькій області за результатами ЗНО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: