Підтверджені випадки COVID-19 на 28.05.2020:

22

В Україні
(669 померли, 8439 одужали)

158

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 85 одужали)

469

На непідконтрольній Донеччині
(15 померли, 111 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

В Бахмутській ЦРЛ спробували обдурити “журналюг”, що в лікарні таки запустили ліфт


Вже протягом декількох місяців у стаціонарному відділенні Бахмутської лікарні намагаються запустити новий ліфт. Вчора, 5 лютого, представник від адміністрації телефоном повідомив, що ліфт вже працює. Однак коли ми прийшли перевірити, ліфт не працював, а пояснити це не змогли.

 

Вчора, 5 лютого у Бахмутської лікарні закінчився строк, який надала міськрада, щоб запустити новий ліфт. У ці терміни лікарня знову не вклалася, це ми перевірили. В адміністрації ж при цьому заявляли, що ліфт вже працює, але запускають його тільки для важких хворих.

Пізніше Вільному радіо зателефонував невідомий чоловік, який не представився та повідомив, що ліфт вже працює весь день.

В Бахмуті не працює ліфт в лікарні

“Нам сьогодні підписали договір на обслуговування ліфту. Ліфт включили і він працює весь день”, — повідомив Вільному радіо невідомий.

Ми вирішили перевірити, та ще раз прийшли до лікарні. Заступник головного лікаря з медичної частини Іван Губський, розповів, що ліфт дійсно працює. Але продемонструвати це відмовився.

“Вам що, недостатньо моїх слів?”, —  наголосив Іван Губський.

На питання “Чи є вам що приховувати?” лікар почав грубіянити.

“Вам потрібно піарити свою компанію, а мені кинути свою роботу. Не потрібно зі мною так розмовляти. Значить, якого біса я буду приховувати щось? Чого ви починаєте морочити мені голову”.

В Бахмуті не працює ліфт в лікарні

Детальніше про запуск ліфта розповіла вже одна з медсестер лікарні. Вона та головний лікар спростували слова Губського. Ліфт все ж не працює.

“Сьогодні ліфт ще працював. Ось я спускала жінку з четвертого на третій поверх. А піднімати її прийшлось вже на руках. Якщо хочете, можемо прийти на третій поверх, він там застряг”, — розповіла Вільному радіо одна з медсестер, після кількох спроб запустити ліфт.

В Бахмуті не працює ліфт в лікарні

“Ліфт в експлуатацію офіційно ще не ввели. Тому що ще йде процедура оформлення документів. Зараз ми вмикаємо його у тому випадку, коли необхідно транспортувати важкого хворого пацієнта”, — розповіла Вільному радіо головний лікар Бахмутської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Світлана Мельникова.

Нагадаємо, ліфт в Бахмутській лікарні не працює з листопада 2018 року. При цьому, пацієнтів травматології та хірургії доводиться підіймати по сходах: на руках або носилках.

В Бахмутській лікарні не працює ліфт

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: