Підтверджені випадки COVID-19 на 28.05.2020:

22

В Україні
(669 померли, 8439 одужали)

158

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 85 одужали)

469

На непідконтрольній Донеччині
(15 померли, 111 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

В Бахмутській лікарні досі не запустили ліфт


У стаціонарному відділенні Бахмутської лікарні пацієнти з різними хворобами досі підіймаються пішки у відділення, а робочих на об’єкті навіть не видно. Головний лікар каже, що ліфт працює, а співробітники це спростовують.

 

Вже протягом декількох місяців у Бахмутській лікарні не працює ліфт. А травматологічне та хірургічне відділення знаходяться на верхніх поверхах.

25 січня Бахмутська міська рада давала 10 днів лікарні, щоб та відновила ліфт, однак час вже вийшов, а проблема не вирішена.

Коли ми прийшли у відділення, о 9:30 ліфт ще не працював. На жодному з поверхів не бачили ремонтної бригади. Медсестри з приймальні підтвердили, що ліфт ще не працює. Хоча зараз і користувався б попитом у пацієнтів травматології.

В Бахмуті не працює ліфт в лікарні

“Часто, приїжджають. На вулиці ожеледиця, тому багато було пацієнтів”, — кажуть медсестри на санпропускнику.

Бувають і такі пацієнти, яким необхідно накласти гіпс, але ж травматологічне відділенні – на 4 поверсі.

“Не всіх піднімаємо, є такі що вниз спускаються, гіпс поклали і все. Піднімаємо тих, хто лягає у відділення”, — додають медсестри.

В Бахмуті не працює ліфт в лікарні

Однак головний лікар Бахмутської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Світлана Мельникова заявляє, що ліфт вже працює. От тільки  звичайні пацієнти скористатись ним не можуть. Він призначений для важких хворих.

Вона зазначила, що ремонтні роботи закінчили ще в минулу п’ятницю, 1 лютого, але тепер необхідно отримати дозвіл на його запуск. Однак на про всяк випадок у відділенні є людина, яка в разі необхідності може запустити ліфт.

В Бахмуті не працює ліфт в лікарні

Нагадаємо, в Бахмутській лікарні кілька місяців через непрацюючий ліфт лежачих хворих несуть пішки по сходах на носилках. На допомогу кличуть медиків, співробітників з швидкої, волонтерів, а іноді і перехожих.

“Просимо будь-кого. І самі носимо, і людей питаємо, але хворим намагаємось допомогти, щоб все було добре. Не ліфтом, так самі піднімаємо”, — кажуть медсестри.

В Бахмутській лікарні не працює ліфт

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: