Підтверджені випадки COVID-19 на 02.06.2020:

24 340

В Україні
(727 померли, 10078 одужали)

163

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 98 одужали)

553

На непідконтрольній Донеччині
(20 померли, 144 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

В Бахмутській лікарні кілька місяців лежачих хворих несуть пішки на верхні поверхи (Відео)


image
Фото: Вільне радіо/Олександр Червоненко

У стаціонарному відділенні Бахмутської лікарні не працює ліфт. Однак хірургічне та травматологічне відділення знаходяться на верхніх поверхах. Тож пацієнтів доводиться заносити по сходах на носилках. Іноді силами самих пацієнтів чи їх родичів.

 

За інформацією медиків та волонтерів, ліфт не працює з листопада 2018 року. Цікаво, що проблема виникла з новим ліфтом. Поки його роблять, на верхні поверхи піднятися можна лише пішки.

Зазначимо, що хірургічне  відділення знаходиться на третьому поверсі, а травматологічне – на четвертому. Саме в цю лікарню везуть постраждалих в ДТП в районі КПВВ “Майорське” тощо. Їх доводиться підіймати на руках.

“Максимально намагаємось допомогти кожному, і медичні працівники піднімають, і технічний персонал, і представники швидкої допомоги, і родичі”, — розповіла Вільному радіо головний лікар Бахмутської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Світлана Мельникова.

В Бахмуті не працює ліфт в лікарні

Але, як розповідають волонтери ASAP Rescue, які привозять постраждалих військових та цивільних у Бахмутську лікарню, медичний персонал, буває, і відмовляється нести людей.

“Якщо, наприклад, привезти цивільного, то можливо потрапити в таку ситуацію, коли тобі ніхто не буде допомагати. І можна підіймати цю постраждалу людину з якимись перехожими, або поліціянтами, які там працюють”, — розповів Вільному радіо волонтер служби порятунку Роман Олексенко.

Так трапилось і 24 січня, коли привезли постраждалих в ДТП між Бахмутом та Майорском. Два легковика зіштовхнулися один з одним, внаслідок чого п’ятеро людей постраждали. 1 жінка впала в кому. Підіймати їх волонтерам довелось на носилках.  

Але проліт між поверхами досить вузький, і нести людину на другий поверх небезпечно. Це видно на відео.

В Бахмутській лікарні не працює ліфт

Як пояснили Вільному радіо в лікарні, зараз ще ведуться ремонтні роботи, та строк виконання цих робіт — невідомий.

“Ремонтні роботи ведуться так, як це і повинно проходити. Спочатку демонтували ліфт, потім встановлювався новий ліфт, та зараз працює фірма, яка проглядає вже виконані роботи, та після яких будуть доробляти до введення в експлуатацію для використання”, — розповіла Світлана Мельникова.

Наразі Бахмутська міська рада дала лікарні 10 днів, щоб відновити ліфт.

Також читайте: Підсумки медичної реформи у 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: