Підтверджені випадки COVID-19 на 06.07.2020:

49 043

В Україні
(1262 померли, 21703 одужали)

681

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 239 одужали)

1242

На непідконтрольній Донеччині
(76 померли, 547 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

В Бахмутській міськраді перерахували поважні причини відсутності депутатів на профільних комісіях

Діана Шароді
2019-03-07 15:10

image
Фото: Вільне радіо

Бахмутська міська рада затвердила на останній сесії рішення про те, що місцеві депутати можуть особисто не приходити на комісії “з поважних причин”.  Відповідно до рішення сесії, депутат тепер може онлайн ознайомитись з проектами та передати відомості про свій голос. Але “поважні причини” в рішенні не вказані.

 

“Згідно з внесеними змінами, депутати можуть особисто не відвідувати засідання комісій з поважних причин. Такими причинами є лікарняний або робоча необхідність. Підтвердити можна за допомогою лікарняного листа, або листа з підприємства, до голови комісії, у яку він входить. Лімітів на пропуски, як таких, немає”, — розповів Вільному радіо прес-секретар Бахмутської міської ради Сергій Калашніков.

Зазначимо, що депутати міської ради не отримують зарплату за свою роботу в мерії. Тож всі працюють паралельно. Відвідувати вони мають профільні депутатські комісії – раз на місяць, та сесію міської ради – теж раз на місяць. Та це роблять не всі. Наприклад, на сесію у повному складі депутатський корпус не збирався щонайменше рік.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: