В Бахмутській ОТГ запланували купити камери, автівки поліції та зробити кінологічний центр


image
Фото: Вільне радіо

29 січня Бахмутська міська рада підтримала програму з підвищення безпеки в громаді на 2 роки. На його реалізацію поліція Бахмута просить понад 3 мільйони гривень. Що планують зробити за ці кошти читайте в матеріалі.

 

Програму з підвищення безпеки в Бахмутській ОТГ підтримали всі присутні депутати — 34. Про це повідомляє кореспондент Вільного радіо.

З пріоритетних потреб, начальник поліції Бахмута Ярослав Меженний виділяє необхідність закупівлі автомобілів та камер.

“Основними заходами виконання цієї програми є: придбання службових автомобілів та паливо мастильних матеріалів для забезпечення своєчасного реагування на правопорушення та злочини та зниження рівня злочинності в місті. Обсяг фінансових ресурсів на закупівлю складає півтора мільйона гривень”, — розповів під час свого виступу на сесії Бахмутської міської ради начальник поліції Бахмута Ярослав Меженний.

На придбання 10 камер правоохоронці просять 1,1 мільйона гривень. Ще 200 тисяч гривень потрібно для утримання вже встановлених камер.

Крім того, правоохоронці хочуть за 200 тисяч гривень побудувати кінологічний центр, щоб службові собаки могли допомагати правоохоронцям в Бахмуті, а також на блокпостах в районі.

Ярослав Меженний також зауважив, що Бахмутський відділ поліції потребує ремонту та утеплення фасаду. На це необхідно 150 тисяч гривень.

Загалом проєкт оцінили в 3,6 мільйона гривень.

Зауважимо, ще в 2018 році Бахмутська міська рада підтримала подібний проєкт. Тоді правоохоронці також просили гроші на камери та автомобілі. Але за 2 роки фінансування з місцевого бюджету так і не знайшли. 

Нагадаємо,  2019 році під час виступу на сесії Бахмутської районної ради очільник поліції Бахмута Ярослав Меженний зазначив, що правоохоронцям не вистачає ресурсів, щоб швидко реагувати на виклики.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: