В Бахмутському районі створили 4 нові заказники


image
Фото з відкритих джерел

Тепер в Донецькій області є ландшафтний заказник місцевого значення «Балка Шовкова» та ботанічні заказники місцевого значення «Везуєва гора», «Зміїний яр», «Степ Північний Донецький». Що це означає — читайте в матеріалі.

 

Про надання територіям нового статусу повідомляє Департамент екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації у Facebook.

Загальна площа природних заказників — понад 257 гектарів.

Як йдеться в повідомленні, території вкриті звичною для цих широт степовою рослинністю. Втім зустрічаються і види рослин, що охороняються на обласному рівні, а також види, занесені до Червоної книги України. 

Тепер ці заказники охороняє держава, і вони є туристичними об’єктами. Тобто, на цій території не можна нічого будувати та вирубувати, крім того, заборонено полювання, розсадження нових рослин та обробка хімікатами цих територій, не можна також розводити там вогнища, їздити по територіях машинами, якщо не прокладені дороги, та сходити з вже протоптаних стежок. 

Нагадаємо, ТОВ “Хозхімсервіс”, яким доручили будівництво під’їзної дороги до регіонального ландшафтного парку Клебан-Бик, переплутали дороги. За даними правоохоронців, асфальт поклали на суміжних 11 земельних ділянках з іншими кадастровими номерами, ніж йшлося в технічній документації. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: