В Берліні з’явилась фотовиставка, присвячена дітям з Донбасу (ФОТО)


image
Фото: Радіо Свобода

З десяток стендів із зображеннями маленьких українців, які стали заручниками війни на Донбасі, встановили біля центрального вокзалу.

Фотовиставку “Діти у війні” організували поблизу центрального залізничного вокзалу Фрідріхштрассе в столиці Німеччини. З фото на перехожих “дивляться” діти, які знаходяться або знаходилися в зоні озброєного конфлікту між Україною та Росією на Донбасі. Про це пише Радіо Свобода.

 

 

Багато світлин зробили звичайні люди, але навіть ці фотографії справили враження на багатьох людей.

Зазначимо, на тій самій площі в Берліні постійно проводяться історичні експозиції. Так, поблизу вокзалу є скульптура “Потяг до життя, потяг до смерті”, який побудований в пам’ять дітям єврейської національності під час Голокосту. З цієї площі дітей вивозили до концтаборів.

Нагадаємо, за даними ОБСЄ, тільки за 2018 рік на Донбасі загинули 28 дітей. Наразі в Україні зареєстровано приблизно 240 тисяч дітей, які були вимушені покинути рідний будинок. Ще близько 50 тисяч зараз не можуть отримати освіту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: