Підтверджені випадки COVID-19 на 08.07.2020:

50 414

В Україні
(1306 померли, 23119 одужали)

713

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 257 одужали)

1290

На непідконтрольній Донеччині
(78 померли, 570 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

В Брюсселі обговорювали Донбас та Вільне радіо

Діана Шароді
2018-12-07 18:00

image
Вільне радіо

На загальну конференцію зібрались Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, Пітер Вагнер — голова Групи підтримки України в Європейській Комісії, Ірина Бекешкіна— директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Стен Вайцман — радник з питань миробудування і розвитку. ЗМІ Донбасу на заході представила директор Вільного радіо Анастасія Шибіко.

 

На конференції представили погляди українського народу на сьогодення та майбутнє Донбасу. Крім того, обговорили роботу ЄС, ООН та міжнародної спільноти щодо питань безпеки, відновлення та створення основи для міцного миру; посилення санкцій проти Росії, способи покращення гуманітарної ситуації, реформи на сході, громадянське суспільство та незалежні медіа. Усі сторони визнають: працювати потрібно спільно. І відновлювати все доведеться ще не один рік. Але є  позитивні тенденції. Наприклад, соціологи зазначають: вже менше людей з окупованих територій хочуть їхати в Росію.

“Що можуть робити медіа? Медіа самі зробити нічого не зможуть, проти інформаційної кампанії Росії дуже важко протистояти, якщо Україна не має чітко сформованої інформаційної стратегії, стратегії захисту і протидії тому що відбувається. Але, як ми побачили зі свого досвіду, невеликого, але доволі значного, — саме локальні медіа які дають людям місцеві новини, вони перехоплюють аудиторію в тих пропагандистських ресурсах”, — зазначила Анастасія Шибіко.

Donbas Today and Tomorrow: Local, National and International Perspectives

Gepostet von European Endowment For Democracy am Donnerstag, 6. Dezember 2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: