В цьому році 264 дітей сиріт з Донеччини отримали ключі від квартир


image
Фото: з відкритих джерел

В 2018 році квартири від держави отримали 264 дітей сиріт. Гроші на них шукали з різних джерел. Наприклад, купували за кошти державної субвенції та на умовах співфінансування обласного бюджету з місцевими.

 

264 одиниці житла замість 235 запланованих! У цьому році повністю виконали зобов’язання перед дітьми-сиротами щодо надання їм квартир і будинків. 68 з 264-х придбали за кошти субвенції з державного бюджету, 139 – на умовах співфінансування за рахунок субвенції з обласного та місцевих бюджетів, 18 – з житлових фондів міст та районів, одна квартира придбана коштом місцевого бюджету, 38 надано з фондів житла соціального призначення”, — про це пише прес-служба очільника Донецької ОВЦА Олександр Куця.

Крім того, в цьому році придбали ще 13 житлових будинків де розташуються Дитячі будинки сімейного типу.

Всього, щоб придбати житло для дітей сиріт та Дитячих будинків сімейного типу, витратили близько 75 мільйонів гривень, з яких 30 – з обласного бюджету.

Але з цих коштів не використали понад 800 тисяч гривень. Місцеві влади пояснюють це відсутністю належних пропозицій на вторинному ринку житла.Серед тих, хто не використав бюджет на квартири для сиріт – Слов’янськ, Бахмутський район та Мангушський район.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: