В ЦВК пояснили, чому на її сайті досі немає остаточних фінансових звітів мажоритарників


image
Фото: Вільне радіо

Кандидати в народні депутати в одномандатних виборчих округах мали подати остаточний фінансовий звіт про надходження та використання коштів виборчого фонду на сьомий день після дня голосування, тобто 28 липня. Однак на сайті ЦВК можна знайти лише проміжні фінансові звіти.

 

 “Уявіть кількість мажоритарників, їх понад три тисячі. Серед них є відмінники, а є двієчники. Хтось подає першими, а хтось взагалі не збирається цього робити. Плюс їх треба передивитися, чи все там відповідає дійсності, а потім залити на сайт”,  — розповів Вільному радіо прес-секретар Центральної виборчої комісії Костянтин Хівренко.

За його словами, ніяких санкцій чи покарання тим, хто не подасть остаточні фінансові звіти вчасно або взагалі, немає. Лише попередження.

Додамо, що партії мають подати остаточні фінансові звіти до 5 серпня. Серед тих, чиї звіти вже оприлюднили, партії “Слуга народу”, “Батьківщина” та  “Європейська Солідарність”.

Нагадаємо, найбільше голосів на парламентських виборах набрала партія  “Слуга народу” — понад 43 %, далі йде “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ” — понад 13% та “Батьківщина” — більше 8%. За “Європейську солідарність” віддали голоси також більше 8%  виборців, а за партію Голос — майже 6%. По 46-му округу переміг кандидат від партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ” підприємець Федір Христенко.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

201
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: