image

В Донецькій області пропонують закрити дві школи

|
22 Листопада 2018

Школи в Іллінівській і Шахівській ОТГ хочуть закрити через надто великі витрати на їх утримання. Про це 22 листопада на засіданні колегії обласної державної адміністрації повідомив очільник Донецької ОДА Олександр Куць.

 

Так, відповідно до статті витрат, на одного учня там витрачають близько 40 тисяч гривень на рік, при тому як середній показник по Україні — 14,5 тисяч гривень. Такі висновки зробили, розглянувши витрати на школи в Іллінівській і Шахівській ОТГ, де навчаються по 90 учнів. Олександр Куць запропонував перевести дітей в опорну школу Костянтинівки та організувати шкільний автобус. До цього питання вирішили повернутись окремо із представниками об’єднаних територіальних громад.

“Я розумію, що кожен хоче утримуватись в своєму кріслі, отримувати заробітну плату вчителя, навчаючи одну дитину. Але це не правильно, 32 тисячі гривень — багато чи мало, це спірне питання”, — прокоментував Куць.

Нагадаємо, під час ремонту в НВК №11 в Бахмуті зірвали підлогу, хоча не планували цього.

Раніше Вільне радіо писало, що у Бахмуті не звітують про батьківські внески в школах, хоча вони є.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією
Новини по темі

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: