В інтернеті з’явилась онлайн-гра, яка допоможе підготуватись абітурієнту до ЗНО


image
Фото: з відкритих джерел

Громадський простір “Освіторія” зробив онлайн-гру, де майбутній студент має “прокачувати” свого персонажа, відповідаючи на питання. Ці питання зможуть допомогти підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Платформа iLearn — це освітня онлайн-гра, в якій абітурієнти, які не мають можливості займатися з репетиторами, можуть підготуватись до ЗНО вдома.

Під час реєстрації гравець має обрати стать свого персонажа.

Абітурієнти можуть тепер підготуватись вдома

Абітурієнт отримує стандартний прикид, але пізніше він зможе купити іншого персонажа, наприклад: графа Дракулу, Франкенштейна, відьму та інше.

Абітурієнти можуть тепер підготуватись вдома

Купувати їх можна за умовну ігрову валюту “Вчибакси”. Ці вчибакси учень отримує за проходження тестів, участь у вебінарах та різних курсах.

Абітурієнти можуть тепер підготуватись вдома

Всі можливості цієї гри повністю безкоштовні, та скористатися ними можна у будь-яку хвилину. Окрім вебінарів. Вони розпочинаються за графіком у конкретну дату.

А от курси ж можна переглянути онлайн у будь-який час. Найчастіше, курс складається з 4-10 модулів. Під час його проходження учням дадуть можливість переглянути відеолекції, прослухати різні подкасти або прочитати електронний конспект. Наприкінці ж кожного модуля учень має скласти невеликий іспит — тестові завдання.

Абітурієнти можуть тепер підготуватись вдома

Тести, курси та вебінари проходять саме за предметами, які складають у ЗНО.

Онлайн гру iLearn заснувала команда громадського простору “Освіторія” у рамках швейцарсько-української програми EGAP за підтримки Фонду Східна Європа. Партнерами iLearn виступило Міністерство освіти і науки України та інші.

Нагадаємо, журналісти Вільного радіо зібрали інформацію про умови складання ЗНО-2019, а також дізнались скільки коштують послуги репетитора.

Крім того, ми зробили підбірку з вишів у Донецькій області, куди можна вступити як з сертифікатом ЗНО, так і просто за вступними екзаменами.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: