В кількох бібліотеках Бахмута зроблять капремонт

Діана Шароді, Олександр Червоненко, Євгенія Тулаїнова
2019-01-30 19:00

image

Цього року в Бахмуті планують розпочати капітальний ремонт міської бібліотеки для дітей, бібліотек-філіалів № 5 та № 8. Відповідно до Комплексної програми розвитку культури на території міста Бахмута на 2017-2020 роки,  з міського бюджету на це піде 900 тис гривень. Поки програму ще доопрацьовують.

 

В очікуваних результатах — створення  належних умов для роботи, покращення обслуговування та  проведення більш якісних заходів для читачів.

“Всім приємно бути в читацькій залі, сучасній, відремонтованій, яка наповнена періодичними виданнями, тими книгами, які ви бажаєте тут отримати, бібліотека має інтернет, і ви маєте можливість пошуку не тільки письмових виданнях”, — зазначила заступник міського голови Вікторія Точена.

Після капітального ремонту бібліотек-філіалів, очікується збільшення проведених заходів на  40, а кількість відвідувачів за рахунок таких змін планують збільшити до 680.

Читайте також: “Будемо рахувати поголівно”: як в Бахмуті визначають ефективність використання бюджетних коштів.

Крім ремонту, программа також передбачає виділення 10 тис гривень на розвиток буккросингу у місті. Така зона на сьогодні існує в Центральній бібліотечній системі.

Вільне радіо вирішило дізнатися: наскільки серед бахмутян сьогодні популярні бібліотеки.

Зазначимо, в міській бібліотеці проводять багато різнопланових заходів для школярів і не тільки. Афішу найближчих виставок та зустрічей можна подивитись тут.

Нагадаємо, в Бахмут з проектом “Схід читає” завітають Сергій Жадан, Андрій Любка, Макс Кідрук, Сашко Дерманський та ще кілька сучасних авторів.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: