Підтверджені випадки COVID-19 на 27.05.2020:

21 905

В Україні
(658 померли, 7995 одужали)

155

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 66 одужали)

435

На непідконтрольній Донеччині
(14 померли, 108 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА
image

В Костянтинівці та Бахмуті в день тиші залишились плакати з прихованою агітацією

|
21 Квітня 2019

З 20 квітня заборонена агітація за кандидатів в Президенти. Тож журналісти Вільного радіо об’їхали 2 великих міста Донеччини, щоб перевірити, чи дотримуються цих вимог на місцях.

 

Так, в Бахмуті залишились деякі плакати ще з часів першого туру. Це стосується білбордів “Думай” вздовж багатьох вулиць міста.

День тиші у Бахмуті та Костянтинівці
Білборди “Думай” у Бахмуті

Перед першим туром ми нарахували 22 таких. До 20 квітня частину з них замінили на “Головне – не втратити країну!” в таких самих кольорах. В агітаційний період такий самий дизайн використовував кандидат Петро Порошенко.

Активні заклики “Думай” розвісили і в Костянтинівці. Лише на проспекті Ломоносова наші журналісти нарахували 9 таких плакатів. Ще кілька з написом “Головне – не втратити країну!”.

День тиші у Бахмуті та Костянтинівці
Білборди “Думай” у Костянтинівці

Зазначимо, такі плакати не можна назвати агітацією та порушенням закону, бо вони прямо не закликають голосувати за певного кандидата, на них немає прізвищ кандидатів чи їхніх фото. Однак, активісти з моніторингу виборчого процесу окремо вказують на наявність такої прихованої реклами.

Читайте також:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: